Galaxy A25 5G’nin önemli özellikleri gün yüzüne çıktı

Samsung, orta segment A serisi akıllı telefonlarını gelecek yıl için güncelliyor. Şirket, genellikle Mart-Nisan aylarında A serisi telefonlarını tanıttığı için, 2024’te Galaxy A25‘in benzer bir zaman diliminde tanıtılmasını bekliyoruz. Ancak, Galaxy A25’in zaten çeşitli sertifikasyon sitelerinde yer alması, Samsung’un bu telefonu beklenenden daha erken piyasaya sürmeyi planladığına işaret ediyor.

GizNext / OnLeaks’in Galaxy A25 5G hakkında ortaya koyduğu görsellerle birlikte, Anthony adlı duyumcu, Galaxy A25 5G akıllı telefon hakkında birçok bilgiyi paylaştı. Bu bilgilere göre cihaz, 6.44 inçlik bir AMOLED ekranla gelecek.

Galaxy A25 5G’nin önemli özellikleri gün yüzüne çıktı

Bu ekranda bir delikli FHD+ panel ve yüksek yenileme hızı özelliği bulunması bekleniyor. Arka kısmında 50MP ana kamera olacak. Yayınlanan bir görsel, cihazın arkasında iki ek kamera daha olacağını gösteriyor. Daha önceki bir sızıntı, cihazın 13MP ön kameraya sahip olacağını belirtti.

Beklenen Galaxy A25 5G, 2022’de piyasaya sürülen Galaxy A53 5G ve Galaxy M34 5G modellerinde de bulunan Samsung Exynos 1280 yonga setiyle gelmesi bekleniyor. Cihaz, Android 14 işletim sistemi temelli One UI 6 arayüzü ile kutudan çıkacak. Ayrıca, telefonun 8GB RAM seçeneğinin olabileceği konuşuluyor. Telefonun 5000mAh kapasiteli bir pil ile geleceği ve bu pilin 25W hızlı şarjı destekleyeceği düşünülüyor. Lansmana yaklaştıkça eksik olan teknik özelliklerin de ortaya çıkması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx