Binance’den Bu 6 Altcoin İçin Sevindiren Duyurular!

Dünyanın en büyük Bitcoin ve altcoin borsalarından biri olan Binance, yeni işlem çiftleri hakkında çeşitli duyurular yaptı. Yeni ödünç alınabilir varlıklar ekledi ve airdrop’ları tamamladı. İşte detaylar…

İki yeni işlem çifti ekleniyor

Binance, 5 Mayıs’tan itibaren AERGO/USDT ve RNDR/TRY olmak üzere iki yeni işlem çifti için alım satım açacak. AERGO/USDT alım satım çifti, alım satım başlangıç saatinden sonraki 48 saat içinde Spot Grid’i de etkinleştirecek.

Çapraz ve izole marjine eklenen altcoin projeleri oldu

Binance kullanıcıları artık EDU ve SUI’yi çapraz ve izole marjin yeni ödünç alınabilir varlıklar olarak kullanabilecek. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere EDU, geçtiğimiz haftalarda Binance’in Launchpool projesi olarak karşımıza çıktı. Böylece son zamanlarda popüler altcoin projelerinden biri haline geldi. Sonuç olarak varlıklar Simple Earn Flexible Product varlıklarını teminat olarak kullanan Binance Simple Earn Flexible Products’ta desteklenen varlıklar listesine eklendi. Ancak, kullanıcılar BETH Esnek Ürün abonelikleriyle ETH Staking ödülleri kazanmaya devam edeceğinden, Simple Earn Flexible ürünlerinde BETH için Gerçek Zamanlı APR ödülleri olmayacak. Kullanıcılar ayrıca ETH Staking ödüllerini günlük olarak spot cüzdanlara BETH şeklinde alacaklar.

APENFT airdrop’u sonlandı

Ayrıca Binance, TRON (TRX), BitTorrent OLD (BTTOLD), BitTorrent (BTTC), JUST (JST) ve WINkLink (WIN) sahiplerine APENFT (NFT) airdroplarının 18. ve 19. turlarını tamamladı. Bunlar, APENFT Vakfı tarafından yapılan son duyuruya göre APENFT (NFT) Airdrop Programı için son airdrop dağıtım turları oldu. Kullanıcılar bu tokenlerin alındığını işlem geçmişi altındaki Dağıtım sayfasından onaylayabilirler. NFT airdrop’unu almaya hak kazanmak için, anlık görüntü zamanında, her kullanıcının minimum 100 TRX, 2.000 BTTOLD, 2.000.000 BTTC, 100 JST veya 15.000 WIN tutması gerekir.

Binance’in yeni alım satım çiftleri ve varlıklar ekleme hamlesi, kullanıcılarının artan ihtiyaçlarını karşılamak için hizmetlerini ve tekliflerini genişletmeye yönelik devam eden çabalarının bir parçasıdır. Borsa, kullanıcıların kripto para ticareti yapmasını ve ödünç almasını kolaylaştırmak için çalışıyor. Böylece düzenli olarak yeni varlıklar ve çiftler ekliyor.

APENFT (NFT) Airdrop Programının tamamlanması Binance için önemli bir kilometre taşı. Borsa tüm NFT tokenlerini uygun tüm kullanıcılara dağıtmıştır. Kullanıcılara, NFT token bakiyelerini “Fiat ve Spot” Cüzdanında görüntülemek için “Küçük Bakiyeleri Gizle” seçeneğini seçmediklerinden emin olmaları tavsiye edilmekte. Binance’in hizmetlerini ve sunduklarını genişletmeye yönelik devam eden çabaları, onu kripto sektöründeki en popüler borsalardan biri haline getirdi. Kullanıcı dostu arayüzü ve çok çeşitli özellikleriyle Binance, büyümeye ve yeni kullanıcılar çekmeye devam etmek için iyi bir konuma sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir