Efsane Analist İzlediği 5 Altcoin ve Giriş Seviyelerini Verdi!

Popüler bir analist, bir dizi altcoin için fiyat hedeflerini güncellemek üzere grafikleri araştırıyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, Michaël van de Poppe’nin en son tweet’lerine göz atalım.

Michaël van de Poppe, 5 altcoin için teknik tahminlerini güncelliyor

Analistin isabetli tahminlerine Kriptokoin.com‘un bu makalesinden göz atabilirsiniz. Van de Poppe, en son analizlerinde Cosmos (ATOM) için destek seviyelerini yakından takip ettiğini söyledi. Aşağıdaki grafiği paylaşan analist, long pozisyon için 8 doların ideal olduğunu söylüyor:

Burada, long girişler için makul olan muazzam destek seviyelerinde. Mevcut seviyeler kaybolursa, bir sonraki hedef olarak 8 dolara bakıyorum. Bu seviyeleri tutmak = önümüzdeki ay 18-20 dolara doğru tetikleyici bir potansiyel olacak.

Cosmos (ATOM) şu anda 10.61 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte göre %4 civarında değer kaybetti.

Analist AAVE grafiğinde 80 doları bekliyor

Daha sonra Aave’ye (AAVE) geçen kripto analisti, piyasa genelindeki son düzeltmenin ışığında, altcoin’in 80 dolarda destek ve 103 dolarda dirençle dar bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor:

Bütün piyasa düzelirken bu düşüş eğilimi gösteriyor. Direncin üzerine çıkma ve 103 doların altına düşme, düzeltmenin hızlanmasına neden oldu. Destek için 80-82 dolar arıyoruz. Önemli direnç için 103 dolara bakıyor.

Aave tüm hafta boyunca kırmızıda işlem gördü. Şu anda günde yaklaşık %5 düşüşle 84.27 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe’nin altcoin listesinde, 10 Ağustos’tan bu yana sürekli düşen Elrond’da var

Poppe EGLD için iki destek seviyesi belirliyor. Biri 50 dolar ve ardından ilki teslim olursa 44 dolar. Aşağıdaki grafiği paylaşan analist son tahminlerinde şunları vurguladı:

Birden çok zaman diliminde önemli bir destek ve izdiham seviyesi. Neredeyse sonuncusu olan boşluk dolduruldu. Piyasaların etrafında bir dip için argümanlar orada olabilir. Direnç 57 dolarda. Orada kırın = yeni zirveler. Destek: 50 dolar ve 44 dolar.

Polkadot (DOT)

Polkadot ile ilgili olarak, kripto analisti, özellikle 7,70 doların geri alınması durumunda 8,40 dolara doğru bir rallinin mümkün olduğunu söylüyor. Ancak Van de Poppe, DOT’un 7 dolardan desteği kaybetme potansiyeli konusunda uyarıyor:

7,70 doları geri talep edersek, bunun üzerinde bir tetikleyici arıyoruz, çünkü o zaman 8,40 dolarda yeniden test edilmesi muhtemel. Aksi takdirde, sabır oyunu gerçekleşir ve 7 doların altının uzun süre tetikleyici olup olmadığını görmeniz gerekir.

EOS (EOS)

Van de Poppe’nin radarında sonuncusu EOS (EOS) oldu. Poppe, altcoin’in daha geniş piyasa trendlerine meydan okuyarak hafta ortası rallisine dikkat çekiyor. Ayrıca, keskin düzeltici hareketlere ve boğa tuzaklarına karşı uyarıyor:

Yapıya bakıldığında, EOS’un bu son hamlesinden bir ders çıkarmalısınız. Pump’ları kovalamaktan kaçının! Bu durumda, 1,18 dolara düşersek ve daha sonra uzun vadeli 1,30 doları geri alırsak, teyide bakardım. Aynı şey 1,40 dolarlık alanı geri almak için de geçerli.

Related Posts

Moskova Borsasında kayıplar yüzde 10’u aştı

Moskova Borsası, Ukrayna’daki ayrılıkçı idarelerin Rusya’ya katılmak için başlattığı referandumlar ve Rusya’da ilan edilen kısmi seferberlik …

Çavuşoğlu: Gübre konusunda bazı çözüm yolları bulduk

Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurul toplantıları kapsamında ABD’de bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, New York’taki temaslarını …

Santiment: Bu Altcoin Çakılabilir! Bu 2 Coin ise Ralli Yapabilir

Santiment, en son analizlerinde, artan short pozisyonlar nedeniyle altcoin piyasasında sert düşüşler beklediğini belirtti. Sosyal hacim …

Bu Binance Altcoin’i İçin Gözler 30 Eylül’de! İşte Beklentiler

Binance Chain (BNB), yatay hareketine devam ederken 30 Eylül’de önemli bir fiyat testiyle karşı karşıya. Fiyatı simetrik bir üçgen formasyonunda …

Yedi yıl boyunca hasta muayene etmiş: Profesörlüğü geri alındı

Gaziantep’te Semih Giray isimli doktorun usulsüz belgeyle elde ettiği “Profesör” unvanını kullanarak yedi yıl boyunca hem üniversite …

Reuters’a konuşan Türk yetkili: Erdoğan, Washington’a gidecek

Reuters ajansına konuşan üst düzey bir Türk yetkili, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Joe Biden’ın bu ayın sonunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.